RZETELNY PARTNER W BIZNESIE

Prefasprzęt Sp. z o.o. jest obecny na rynku dostawców technologii dla branży producentów wyrobów budowlanych z betonu od 2015 roku. Firma prowadzi przedstawicielstwo sześciu producentów, którzy znajdują się w światowej czołówce pod względem projektowania i produkcji maszyn i urządzeń:

ASSYX – blaty/podkłady produkcyjne do wibropras

KRAFT CURING SYSTEMS – systemy kontrolowanej i przyspieszonej pielęgnacji prefabrykatów betonowych

Hawkeye Pedershaab – maszyny, urządzenia, linie produkcyjne do produkcji betonowych studzienek i rur kanalizacyjnych

BFS – maszyny do produkcji prefabrykatów betonowych stosowanych w budowie infrastruktury podziemnej, energetycznej i kubaturowej

W 2017 roku firmy Hawkeye Pedershaab i BFS połączyły się. Obecnie oferty obu firm opracowywane są na nowo tak aby mogły uzupełniać się w najlepszy możliwy sposób.

apilion machines + services GmbH – automaty do produkcji siatek i koszy zbrojeniowych

R&W Industrieautomation GmbH –  zaawansowane technologicznie systemy sterowania i kontroli (urządzenia i oprogramowanie) dla przemysłu.


Ponadto zajmujemy się sprzedażą używanych maszyn i urządzeń oraz części zamiennych pochodzących od wiodących producentów. Wysoki poziom fachowej wiedzy oraz zdobyte wieloletnie doświadczenie w branży produkcji prefabrykatów betonowych pozwalają na kompleksową realizację projektów związanych z wykorzystaniem urządzeń z rynku wtórnego.

Jako uzupełnienie oferty świadczymy usługi demontażu, kompleksowych przenosin i ponownego montażu linii produkcyjnych i węzłów betoniarskich w nowej lokalizacji.  Dokonujemy modyfikacji, wymiany części linii i mieszalników, a prace wykonywane są przez wykwalifikowany i doświadczony zespół pod kierownictwem inżynierów z doświadczeniem na stanowiskach kierowników technicznych i produkcji w zakładach prefabrykacji.

Ścisła współpraca z działami technicznymi naszych partnerów gwarantuje precyzyjne dopasowanie rozwiązań technicznych do każdego indywidualnego projektu linii produkcyjnej, kompetentną obsługę posprzedażową oraz sprawny i szybki serwis.

Naszym celem jest dalszy rozwój i rozszerzanie działalności, ze szczególnym uwzględnieniem automatyki, bezpieczeństwa i technologii przyjaznych dla środowiska.

Doceniamy znaczenie długotrwałych relacji zarówno z naszymi klientami, jak i dostawcami.

 

Zapraszamy do współpracy.

Prefasprzęt Sp. z o.o.